Diskuse


 

859 komentářů

  1. Dobrý den. Co se to k nám stahuje za exoty? V Přelouči vyházeli všechny dětský a bezdomovce z bývalé Tesly a teď to všechno bydlí v autpcempu. To paní Lucie ubytuje všechno kvůli penězům a kde je ochrana nás všech, hlavně že máme peníze. Jsem zvědav kdy se to projeví na krádežích a prodeji drog naším dětem a to už bude třeba pozdě.

    • Je to hrůza co se děje. Obec by měla okamžitě zasáhnout. Když bydlel před lety na výrobě bezdomovec Morávek ho vyprovodil až k vlaku 🙂 Jsem na to zvědavý co se stane dnes milé zastupitelstvo.

  2. Pan Fuchs zapomíná ,že obecní rozhlas současně upozorňuje občany obce na to ,že nějaký prodavač různého zboží do obce přijel , kde bude prodej uskutečněn a v jakou hodinu a kde -je to tedy i služba pro občany a to i ty ,kteří zde prostě jen léta bydlí .Hlášení závisí i na době příjezdu prodejce a musí době zahájení prodeje předcházet ,jinak by postrádalo smysl.

  3. Opravdu má obecní rozhlas sloužit k prodeji čehokoliv a komukoliv? Kolik za to prodejci platí do obecní pokladny? A opravdu to musí být po 8 ráno o prázdninách, kdy mají lidé dovolené a chtějí se vyspat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *