Diskuse

667 komentářů

 1. TAKŽE 25% dopravy pojede přes Břehy.

  1. Dopravní vztahy

  Nová těžebna štěrkopísku je umístěna u silnice III/32219 , která je spojnicí silnice I. třídy I/2 Přelouč – Pardubice a silnice II. třídy II/333 Přelouč – Lázně Bohdaneč. Využívání silnice III/32219 pro nákladní dopravu ve směru Mělice – silnice I/2 je vyloučené s ohledem na nevyhovující most přes Labe se zákazem jízd nákladních automobilů. Ve směru Mělice – Lohenice – Přelouč je rovněž nevhodné (nevyhovující průjezd Mělicemi, kontakt s rekreačním územím) a pro jízdy těžkých nákladních automobilů nelze tento směr doporučit (uvažovat). Nákladní dopravu je proto nutné směrovat po silnici III/32219 ve směru na II/333 Přelouč – Lázně Bohdaneč.

  2. Rozdělení přeprav do jednotlivých směrů:

  II/333 – směr Lázně Bohdaneč 50% (28 + 6 jízd/den; max. 5 jízd/hod.) II/333 – směr Přelouč 25% (14 + 2 jízdy/den; max. 3 jízdy/hod.) II/324 – směr Rohovládová Bělá 50% (14 + 2 jízdy/den; max. 3 jízdy/hod.) III/32219 – směr II/333 100% (56 + 10 jízd/den; max. 10 jízd/hod.)

 2. Dobrý den všem. Musím říct, že to co vybral pan starosta do komise k volbám bylo něco strašného. Ty dvě rádoby dámy na konci a jejich mluva,fakt krása. Už opravdu nic lepšího tady nebylo? A výsledek voleb? Myslím že si to všichni poznáte nechápu,jak se tam většina mohla dostat vždyť pro tu obec ani nic nedělají,jen dostanou správné místo na kandidátce.Celé volby byla jen ohromná fraška.

 3. Dobrý den,
  nevíte, prosím, zda je pro rok 2018/2019 někde zveřejněn rozpis cvičení v sokolovně? Případně zda bude ve Břehách nějaké cvičení pro děti školkového věku? Bohužel jsem nic nevypátrala… Děkuji.

  • Dobrý den, všimli jste si někdo kolik těch kamionů projede Břehama s odpadky z HK atd.? Chtělo by to zrušit skládku ve Chvaleticich… více kontrol policie náklaďáku ve vesnici a omezení jejich rychlosti. To by je mohlo odradit jezdit rychle a nebezpečné.

 4. Když už chcete být moderní a jste v aplikaci moje obec, tak hlavně buďte aktuální a informujte o všem co se děje v obci. Jinak se na to vyprdněte a udělejte raději častěji Březen. Ne jak poslední roky kdy vydáte jeden až dva ročně a mimo samochvály v něm nic důležitého není. Byli roky kdy to bylo super a bylo vidět, že někdo chce informovat občany Břehů. U vás aktuálních to tak nezlobte se není a to máte úplně jiné možnosti. P.s. Děkuji za brehy.eu jediné místo, kde se něco dozvíte.

  • Klasika, nejen aplikace moje obec, ale třeba i oficiální stránky obce a jejich aktuálnost je děsivá. To obec platí málo zaměstnaců, co by toto měli aktualizovat, nebo je to jedno?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.