Turnaje dětí
datum | turnaj | místo | výsledky, fotky |
---|---|---|---|
23. 9. 2017 sobota |
Memoriál Čeňka Honsy | Penzion U přívozu, Kunětice | výsledky |
4. 11. 2017 sobota |
1. turnaj KP 10 a 12 | Svitavy | výsledky 10 |
11. 11. 2017 sobota |
KPDŽ 1.-3. kolo | Chvaletice | |
18. 11. 2018 sobota |
1. turnaj KP 14 a 16 | Mistrovice | výsledky |
25. 11. 2017 sobota |
Šachové listopádí Břehy | Restaurace Na Křižovatce, Břehy | výsledky |
9. 12. 2017 sobota |
2. turnaj KP 10 a 12 | Ústí nad Orlicí | výsledky 10 výsledky 12 |
16. 12. 2017 sobota |
KPDŽ 4.-5. kolo | Svitavy | – |
23. 12. 2017 sobota |
Vánoční turnaj mádeže | Svitavy | – |
6. 1. 2018 sobota |
2. turnaj KP 14 a 16 | Svitavy | výsledky 14 |
27. 1. 2018 sobota |
Kouřim OPEN | Kouřim | – |
27. 1. 2018 sobota |
Chvaletická šachová olympiáda – 1. turnaj | Třemošnice | výsledky 2006 výsledky 2009 |
10. 2. 2018 sobota |
3. turnaj KP 10 a 12 | Pardubice Polabiny | – |
17. 2. 2018 sobota |
3. turnaj KP 14 a 16 | Chvaletice | výsledky |
24. 2. 2018 sobota |
Krajský přebor družstev mladších žáků | Pardubice Polabiny | výsledky |
3. 3. 2018 sobota |
Chvaletická šachová olympiáda – 2. turnaj | Chvaletice | výsledky A výsledky B |
24. 3. 2018 sobota |
4. turnaj KP 10 a 12 | Chotěboř | výsledky 10 výsledky 12 |
29. 3. 2018 sobota |
Velikonoční turnaj mládeže Polička | Polička | – |
31. 3. 2018 sobota |
Bleskový turnaj Městečko Trnávka | Městečko Trnávka | – |
7. 4. 2018 sobota |
4. turnaj KP 14 a 16 | Lanškroun | výsledky 14 |
14. 4. 2018 sobota |
Orlická šachovnice + finále KP 8 | Ústí nad Orlicí | výsledky OŠ výsledky KP8 |
5. 5. 2018 | Krajský přebor družstev žáků | Polička | |
12. 5. 2018 sobota |
KP Rapid 10-14 | Mistrovice | výsledky 12 |
19.-20. 5. 2018 sobota + neděle |
Finále KP 10-16 | Polička | – |
26. 5. 2018 sobota |
Chvaletická šachová olympiáda – 3. turnaj | Chvaletice | výsledky A výsledky B |
2.-3. 6. 2018 sobota + neděle |
MČR družstev starších žáků | Chrudim | výsledky |
Turnaje družstva A (soupiska)
datum | soupeř | místo | výsledky, fotky |
---|---|---|---|
15. 10. 2017 v 10 h | 2222 ŠK Polabiny G | Týnec nad Labem | 3,5 : 4,5 |
5. 11. 2017 v 10 h | ŠO Hlinsko B | Hlinsko | 4 : 4 |
19. 11. 2017 v 10 h | TJ Štefanydes Polička C | Týnec nad Labem | 5 : 3 |
3. 12. 2017 v 10 h | Jiskra Heřmanův Městec | Týnec nad Labem | 4,5 : 3,5 |
17. 12. 2017 v 10 h | ŠK Rapid Pardubice B | Pardubice | 3 : 5 |
14. 1. 2018 v 10 h | 2222 ŠK Polabiny F | Týnec nad Labem | 4,5 : 3,5 |
28. 1. 2018 v 10 h | TJ CHS Chotěboř B | Chotěboř | 2,5 : 5,5 |
11. 2. 2018 v 10 h | Sokol Lázně Bohdaneč | Týnec nad Labem | 3,5 : 4,5 |
25. 2. 2018 v 10 h | TJ ŠO Chrudim B | Chrudim | 2,5 : 5,5 |
18. 3. 2018 v 10 h | ŠK Bohemia Pardubice B | Týnec nad Labem | 2 : 6 |
8. 4. 2018 v 10 h | ŠK Rapid Pardubice C | Pardubice | 3 : 5 |
Turnaje družstva B (soupiska)
datum | soupeř | místo | výsledky, fotky |
---|---|---|---|
29. 10. 2017 v 9:00 | – | ||
12. 11. 2017 v 9:00 | 2222 ŠK Polabiny H | sokolovna Břehy | 4 : 1 |
26. 11. 2017 v 9:00 | Rapid Pardubice F | Pardubice | 3 : 2 |
10. 12. 2017 v 9:00 | Rapid Pardubice D | sokolovna Břehy | 3 : 2 |
7. 1. 2018 v 9:00 | TJ Sokol Krucemburk | Krucemburk | 3 : 2 |
21. 1. 2018 v 9:00 | ŠO Hlinsko C | sokolovna Břehy | 1 : 4 |
4. 2. 2018 v 9:00 | TJ Sokol Krouna | Krouna | 4 : 1 |
18. 2. 2018 v 9:00 | TJ ŠO Chrudim C | sokolovna Břehy | 2,5 : 2,5 |
4. 3. 2018 v 9:00 | NOPO Miřetice | Miřetice | 2 : 3 |
25. 3. 2018 v 9:00 | Rapid Pardubice E | sokolovna Břehy | 4 : 1 |
15. 4. 2018 v 9:00 | TJ CHS Chotěboř C | Chotěboř | 3 : 2 |