Šachové turnaje v sezoně 2018/19

Turnaje dětí

datum turnaj místo výsledky, fotky
28. 9. 2018
pátek
Memoriál Čeňka Honsy Nemošice výsledky
20. 10. 2018
sobota
KPDŽ 1.-2. kolo Chotěboř  
3. 11. 2017
sobota
Šachové listopádí Břehy Restaurace Na Křižovatce, Břehy výsledky, fotky
10. 11. 2018
sobota
1. turnaj KP 10 a 12 Svitavy výsledky HD10, HD12
17. 11. 2018
sobota
1. turnaj KP 14 a 16 Polička výsledky HD14
24. 11. 2018
sobota
KPDŽ 3.-4. kolo Pardubice výsledky 3. a 4. kola
1. 12. 2018
sobota
2. turnaj KP 10 a 12 Ústí nad Orlicí výsledky HD10, HD12
15. 12. 2018
sobota
2. turnaj KP 14 a 16 Pardubice  –
22. 12. 2018
sobota
Vánoční turnaj mládeže Svitavy výsledky A, B
26. 12. 2018
středa
Bleskový turnaj Ústí nad Orlicí výsledky
5. 1. 2019
sobota
1. turnaj KSDŽ Polička výsledky
12. 1. 2019
sobota
KPDMŽ Pardubice výsledky
2019 Kouřim OPEN letos nebude!!! Kouřim  
16. 2. 2019
sobota
3. turnaj KP 10 a 12 Pardubice výsledky 12
23. 2. 2019
sobota
3. turnaj KP 14 a 16 Pardubice výsledky 14
2. 3. 2019
sobota
2. turnaj KSDŽ Lanškroun výsledky
9. 3. 2019
sobota
1. turnaj CHŠO (Lichnická věž) Třemošnice výsledky A, B, C
23. 3. 2019
sobota
4. turnaj KP 10 a 12 Chotěboř výsledky 10, 12
30. 3. 2019
sobota
4. turnaj KP 14 a 16 Mistrovice výsledky 14
6. 4. 2019
sobota
Orlická šachovnice + KP8 Ústí nad Orlicí výsledky
13. 4. 2019
sobota
2. turnaj CHŠO Chvaletice výsledky AB, C
18. 4. 2019
čtvrtek
Velikonoční turnaj mládeže Polička  –
20. 4. 2019
sobota
Bleskový turnaj Městečko Trnávka  –
27. 4. 2019
sobota
5.-7. kolo KPDŽ Pardubice  
4. 5. 2019
sobota
KP 10,12,14 Svitavy výsledky 10, 12, 14
11. 5. 2019
sobota
3. turnaj CHŠO   výsledky A, B, C
18.-19. 5. 2019
sobota + neděle
Finále KP 10-16 Mistrovice  

Podrobněji viz Pardubický šachový kalendář.

 

Turnaje družstva A – krajský přebor II západ (soupiska)

datum soupeř místo výsledky, fotky
14. 10. 2018 v 10 h Chrudim B Chrudim 2,5 : 5,5
4. 11. 2018 v 10 h  –    
18. 11. 2018 v 10 h Hlinsko B Týnec nad Labem 4,5 : 3,5
2. 12. 2018 v 10 h Bohemia B Pardubice 2 : 6
16. 12. 2018 v 10 h Lázně Bohdaneč Týnec nad Labem 5,5 : 2,5
13. 1. 2019 v 10 h Rapid C Pardubice 6,5 : 1,5
27. 1. 2019 v 10 h Polabiny E Týnec nad Labem 4 : 4
10. 2. 2019 v 10 h Polabiny F Pardubice 2,5 : 5,5
24. 2. 2019 v 10 h Heřmanův Městec Týnec nad Labem 5 : 3
17. 3. 2019 v 10 h Polička C Polička 5 : 3
31. 3. 2019 v 10 h Eurobit Týnec nad Labem 5,5 : 2,5

 

Turnaje družstva B – krajská soutěž západ (soupiska)

datum soupeř místo výsledky, fotky
21. 10. 2018 v 9:00 Rapid F Sokolovna Břehy 2 : 3
11. 11. 2018 v 9:00 Železné hory C Sokolovna Břehy 3,5 : 1,5
25. 11. 2018 v 10:00 Polabiny G Pardubice 1 : 4
9. 12. 2018 v 9:00 Rapid D Sokolovna Břehy 3 : 2
6. 1. 2019 v 9:00 Krucemburk Krucemburk 2 : 3
20. 1. 2019 v 9:00 Rapid G Sokolovna Břehy 2 : 3
3. 2. 2019 v 9:00 Chotěboř C Chotěboř 0,5 : 4,5
17. 2. 2019 v 9:00 Bohemia C Sokolovna Břehy 1 : 4
3. 3. 2019 v 9:00 Miřetice Miřetice 2,5 : 2,5
24. 3. 2019 v 9:00 Rapid E Sokolovna Břehy 3 : 2
7. 4. 2019 v 9:00 Chrudim C Chrudim 0 : 5