Diskuse


 

872 komentářů

  1. zdravim nevim kde to mám nahlásit ale na budově tecnických služeb je v noci docela diskotéka světla se tam zapnou a hned zas vypnou a takle to tam bliká celou noc
    a dále by mě zajímalo proč nehouká siréna při výjezdu hasičů a proč je vypnutá

  2. Upozornění -dnešní MF Dnes má v části Pardubicka ,článek o mlýnu na Výrově včetně fotografií a připomenutí historie mlýna a také tam je stať o dnešním využití po rekonstrukci (výstavy, sportovní akce a další )
    Jde možná o podobný článek jako byl avizován v novinách 5+2

  3. V katastru Semín-Břehy (převážně les) se pohybuje liška s podezřením na prašivinu (demodikóza) přenosné na zvířata i člověka. Prosím, dbejte na zdraví svého mazlíčka (tím pádem i vaše zdraví). Doporučuji omezit dobu strávenou v uvedené oblasti. Psa nepouštět z vodítka!!!
    Josef Václavek, MS Semín.

  4. Jsem ráda, že i přes to, že v Naší obci vyhrál dezinformátor, populista a lhář AB, to bylo pouze jen o pár procent. Děkuji mladým lidem, studentům, ale i seniorům a všem, kteří se nenechali ovlivnit, zastrašit a racionálně a kriticky uvažovali.
    Ráda bych také vzkázala těm, jež se chovají nekorektně a agresivně k mladým lidem v Naší obci (mířím především na důchodce sedící u svých stolních počítačů, lamentujících rozviklanými zubními protézami): ´´Drazí, ke kormidlu se konečně dostává důstojnost, intelekt a sexappeal. Pokud Vás dnešek rozhořčil, tak v Penny je do 1.2 v akci vodka Nicolay 109,90,- a toaletní papír Penny za 13,90,- ´´.

    Krásný víkend,
    Eliška K.

  5. Jak dlouho si myslíte, že bude v naší maloburžoazní vesničce trvat, než se myšlení a kritické uvažování o politice zlepší?
    Je vůbec možné zarputilé voliče hnutí ANO, včetně estébáka a zloděje Babiše, přesvědčit o tom, že je to špatný člověk a nekvalitní osobnost do politického pole reprezentace a autority? Nebo si myslíte, že je třeba tyto jeho stoupence nechat postupně vymřít tak, jako tomu bylo u volitelů ´´třešní´´? Nebo nastane zlom, kdy se voliči přesunou k někomu jinému, protože změní názor? Starší výzkum agentury Kantar z roku 2020 ukázal na 1200 lidech, že největší množství voličů jsou právě lidé v důchodu a lidé se základním vzděláním.
    Já osobně jsem se utvrdil v tom, že v obci Břehy se bohužel stále nachází mnoho skupin krátkodobě a velmi omezeně smýšlejících lidí, kteří bohužel nedokáží domyslet následky, které jsou zjevné. Je smutné, jak jsou lidé jednoduše ovladatelní a také to, jakým způsobem lpí na, omluvte mě za ten výraz, ´´kokotinách´´ a přitom si melou nepodložené lži stále dokola.
    Vy mladí, jež je Vám okolo dvaceti let, snažte se se svými prarodiči diskutovat, předkládejte jim fakta a mějte s nimi trpělivost. To, že některým seniorům šplouchá na maják není důvod, proč bychom je neměli mít stále rádi. Je třeba jim však také ukázat, že nemají podléhat řetězovým emailům a desinformacím, které jim sdělí, či pošle ´´támhlebabkavodnaproti´´. Edukujte prosím více své okolí a myslete na budoucnost našich potomků.

    • A volit zelený mozek, tak to už se připravte na válku…
      Hurá na Rusa… za mě, volil jsem někoho jiného, tak budu muset sáhnout v druhém kole po tom druhém. Nechci do války a nechci vojenský stát… tak s rozumem budu pro nás volit lepší zlo…

      • To je právě to, co mě děsí… Ani ne tak válka, jako hloupost a nevzdělanost.
        Víte jaké pravomoci má prezident? Babiš je bezpečnostní riziko x-kráte reálnější a horší.
        Pavel rozhodně válku s kteroukoliv zemí způsobit nemůže. Vy jste tedy také Břežák, či Břežačka? Ale právě když to člověk vidí, tak se bojí o budoucnost svých dětí… Protože stále mě překvapuje, jak jsou v naší vesnici lidé lehce ovlivnitelní.

Napsat komentář: Eliška K. Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *